Praca

Zgodnie z Ustawa z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2008r., Nr 223, poz. 1458), Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 18 marca 2009r. w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych (Dz. U. z 2009r., Nr 50, poz. 398) oraz Zarządzeniem nr 7/AK/2012 Dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg i Infrastruktury Informatycznej z dnia 02.01.2012r. w sprawie nadania Regulaminu naboru na wolne stanowiska urzędnicze i kierownicze stanowiska urzędnicze w Miejskim Zarządzie Dróg o przyjęcie do pracy w Miejskim Zarządzie Dróg można ubiegać się po ogłoszeniu naboru na wolne stanowisko pracy, urzędnicze lub urzędnicze kierownicze.

Innemu trybowi natomiast podlegają przyjęcia do pracy na stanowiska pomocnicze i stanowiska obsługi (np. kontroler SPPN, pomoc administracyjna). W zależności od występujących potrzeb w tym zakresie, analizowane są złożone przez kandydatów oferty pracy.

Aktualna rekrutacja

Rekrutacja przeprowadzana w MZD – ogłoszenia, nabory, konkursy