Przebudowa obiektów inżynierskich na terenie miasta Zabrze - Most w ciągu ul. Trębackiej nad rzeką Bytomką.

logo fundusz

Nazwa funduszu:

Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg

Nazwa zadania:

Wartość dofinansowania: 3.097.607,20 zł

Wartość całkowita zadania: 4.351.896,38 zł

Data podpisania umowy: IV 2024

Przedmiot niniejszego zamówienia stanowi robota budowlana pn.: „Przebudowa obiektów inżynierskich na terenie miasta Zabrze z podziałem na części.  Część 1: Most w ciągu ul. Trębackiej nad rzeką Bytomką” realizowana w oparciu  o dokumentację projektową opracowaną przez SMART-ENG Paweł Chwedyk, zgodnie z Decyzją nr 1367/2020 z dnia 22.12.2020 roku pozwolenia na budowę wydaną przez Prezydenta Miasta Zabrze.

Roboty budowlane obejmować będą:
-rozbiórkę istniejącego mostu oraz wykonanie nowego mostu o konstrukcji prefabrykowanej o całkowitej długości 15,00 m i całkowitej szerokości obiektu 13,10 m;
- przebudowę dróg dojazdowych do obiektu i infrastruktury podziemnej -przebudowę jezdni na długości ok. 136,00 m wraz z odwodnieniem; przebudowę chodników na długości ok. 203,00 m; przebudowę wylotów kanalizacji deszczowej; przebudowę sieci wodociągowej,